Paket Yay Sistemli

Alissa

İşbir’in en ucuz paket yaylı yatak modeli olan Alissa dayanıklılığı ve konforlu yapısıyla ön plana çıkıyor. Yatağın üst yüzeyinde bulunan ve yumuşaktan serte doğru dizilim gösteren 3 farklı konfor katmanı kan dolaşımını gece boyunca etkin kılar ve istemsiz dönüşlerin önüne geçer.

Vücudu en iyi şekilde desteklenmesi için tasarlanan paket yaylar; birbirinden bağımsızdır, ses yapmaz ve bir noktada olan basınç başka bir noktada hissedilmez.

Alissa yatak, boy-kilo endeksine göre, orta kilodaki kişiler için ideal bir yatak seçimi olacaktır.

Yatak Sertliği: Orta

Garanti Süresi: 2+3 Yıl limitli Garanti Kapsamındadır.

Yatak Yüksekliği: 25 (±1) cm

Alissa Yatak Katmanları
1 – Kapitoneli Örme Kumaş: Yumuşaklık hissini üstünde taşır. Nefes alır. Uyku iklimini ideal seviyede tutar.
Dura Support Taşıyıcı Katman
5 – Dura Support Katman: Konfor katmanı üzerinde vücut ağırlığının eşit olarak dağıtılmasını sağlar. Yatağın ömrünü ve dayanıklılığını artırır.
İşbir V1 Pocket Spring Sistemi
8- İşbir V1 Pocket Spring Sistemi: Birbirinden bağımsız torbalar içerisinde konumlandırılmış pek çok yay ile uyku konforuna destek sağlar. Yatağın ergonomisini artırır ve omurganın doğal duruşunu destekler. Bir noktasındaki hareket diğer noktada hissedilmez. Eşler birbirilerinin gece boyunca dönüşlerinden etkilenmez.
Dura Support Taşıyıcı Katman
10 – Dura Support Taşıyıcı Katman: Konfor katmanı üzerinde vücut ağırlığının eşit olarak dağıtılmasını sağlar. Yatağın ömrünü ve dayanıklılığını artırır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir