Paket Yay Sistemli

Energy Plus Sporcu Yatağı

Energy Plus yatak, sportif veya yoğun hareketli aktivitelerden kaynaklı kaslarda birikebilecek laktik asidin dağılımını hızlandırarak kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Anti-Stress Black Carbon Örme Kumaş

Karbon iplikleri sayesinde vücutta biriken negatif elektronların yakalanmasına ve havaya salınmasına yardımcı olur. Çevreci teknolojisi ile uyku kalitesini etkileyecek unsurlara karşı etkin koruma sağlar. Yumuşaklık hissini üstünde taşıyan yapısı sayesinde benzersiz bir tuşe deneyimi sunar. Nefes alır. Uyku iklimini ideal seviyede tutar.

Üst yüzeyindeki yüksek yoğunluklu, yeni nesil ViscoStar Aeromax Konfor Katmanı vücudun ergonomisine mükemmel uyum sağlayarak kullanıcısına rahatlatan bir sarma hissi yaşatır.

3D Air Katman özel CNC kesimli formu ile yatağın üst yüzeyindeki hava dolaşımını maksimize eder ve uyku için ideal iklimin oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca 3D Air Katman, vücudun farklı noktalarına baskı uygulayarak uyku boyunca masaj etkisi oluşturur. Bu masaj hissi Aeromax Konfor Katmanı’nın ultra esnek yapısı sayesinde en iyi şekilde hissedilir.

ViscoStar Counter Weight Soft Katman ise vücut ağırlığını yatak yüzeyine dengeli biçimde dağıtır.

İşbir’e özel tasarlanmış 7 bölgeli paket yaylardan oluşan V2 Active Zone Pocket Spring Destek Katmanı, vücudun boyun-sırt-bel-kalça gibi 7 farklı basınç noktasını en iyi şekilde destekler. Bu sayede yatağın ergonomisini artırır ve omurganın doğal duruşunu destekler. Bir noktasındaki hareket diğer noktada hissedilmez. Eşler birbirilerinin gece boyunca dönüşlerinden etkilenmez.

Araştırmalar, yüksek vücut voltajının kortizol üretimini artırdığını göstermiştir. Yüksek kortizol seviyeleri genellikle uykusuzluğa ve uyku bozukluğuna neden olur. Energy Plus yatağın tasarımındaki karbon iplikli Anti-Cortizol Teknolojisi, vücutta biriken negatif elektronların yakalanmasına ve havaya salınmasına yardımcı olur. Böylelikle kullanıcının yoğun voltajı düşer. Bu da strese bağlı olarak artan kortizol seviyesinin düşmesine ve mutluluk hormonu olarak adlandırılan melatonin hormonu seviyesinin artmasına yardımcı olur.

Dış yüzeyinde enerjiyi temsil eden siyah-turuncu özgün tasarım ve yan duvarındaki özel tasarımlı kılıfı uykularınıza şıklık katması için seçilmiştir.

Yatak, uyku kalitesini etkileyecek unsurlara karşı etkin koruma sağlayan İşbir Hygiene+ Teknolojisi’ne sahiptir.

İçeriğinde insan sağlığına ve ekolojiye dost su bazlı yapıştırıcı ViscoStar Aqua Fixing Teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji sayesinde ürün daha dayanıklı hale getirilmiştir ve istemsiz dönüşlerde ses yapmaz.

Ek Özellikler

  • Her yatış pozisyonuna uygundur.
  • Orta sertlikte bir yatağı tercih eden kullanıcılar için idealdir.
  • Derin ve kesintisiz bir uyku deneyimi sunar, güne yenilenerek uyanmanızı sağlar.
  • Yatak yüksekliği 27 cm’dir. (±1 cm)
  • Tek taraflıdır (Alt yüzeyinde anti-slip kaymaz kumaş kullanılır.)
  • Yatağın sadece üst kılıfı 30 °C’de yıkanabilir.
  • 4 mevsim kullanım.
  • Garanti süresi 2 + 3 yıldır.

Anti-Stress Black Carbon Örme Kumaş
Aeromax Konfor Katmanı
3D Air Katman
Counter Weight Ağırlık Dağıtıcı Katman
Counter Weight Soft Katman
Paket Yay Sistemi
Dura Support Taşıyıcı Katman
Dura Support Taşıyıcı Katman

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir