Hıbboux

Hibboux Teslimat Seçenekleri

Sağlıklı uykuyu herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlayan konsept uyku markası Hibboux, ürünlerinin teslimatında yenilikçi, hijyenik, pratik ve çözüm odaklı bir politika izliyor.

Tüm ürünlerinin satışını resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştiren marka, yatak siparişlerini Türkiye’nin İstanbul hariç tüm il ve ilçe merkezlerine Horoz Lojistik aracılığıyla ulaştırıyor. Siparişler en geç üç iş günü içinde kargoya verilirken, müşterilerin seçtikleri yataklara en kısa sürede ulaşması hedefleniyor. Uyku Express hizmeti ise İstanbul’dan, hafta içi verilen yatak siparişleri ise 48 saatte müşterilere ulaşıyor. Üstelik markanın Pazar günleri teslimat ve eski yatağınızı teslim alarak geri dönüşüme teslim etme opsiyonu da bulunuyor.

Ev tekstili siparişlerini UPS Kargo aracılığıyla Türkiye’nin her noktasına ulaştıran Hibboux, hafta içi 12.00’ye kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyor. Teslimat tarihinden sonra yetişkin yataklarında 365 gün, bebek yataklarında 100 gün, ev tekstili ürünlerinde ise 30 gün deneme süresi geçerli oluyor.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.