Uncategorized

İşbir Paket Yay Sistemli Yatak Modelleri

En iyi paket yaylı yatak hangisi? İşbir marka paket yay sistemli yatak modelleri listesini hazırladım.

Paket Yay Sistemi Nedir?

Yaylar birbirinden bağımsız torbalar içerisinde pakete yerleştirilir. Bu sayede ses yalıtımı sağlanır. Ayrıca Bağımsız hareket eden yaylar vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasına yardımcı olur. Omurga şeklinin doğru pozisyonda kalması konforlu bir uyku sağlar. Eşler uyku esnasında birbirlerinin hareketlerinden daha az etkilenirler. Paket yay sistemi kısaca hareket rahatlığı sağlar.

Not: İşbir yatak modelleri sıralaması, ürünlerinin kalitesini göstermemektedir.

Umarım İşbir marka paket yaylı seri yatak listesinde yer alan yatak modellerinden birisi sizin için uygun bir modeldir.

SeaCell 

Vücudunuz ve zihniniz için gün boyu stresten arınmanız çok önemlidir. Mükemmel elektrik iletkenliğine sahip olan karbon fiberli kumaşlarla vücudunuzda birikmiş olan elektrik ve gerginlik yaratan stresi uykunuz sırasında vücudunuzdan atmanız artık mümkün…

SeaCell & Wellness Anti-Stress yataklarda özünde deniz yosunu bulunan karbon fiberli SeaCell kumaş kullanılmaktadır. Deniz yosunu; bünyesinde bulunan zengin maddeler nedeniyle Çin tıp tarihinde özellikle cilde faydaları ile yer alır. SeaCell kumaş cildinize yumuşaklık ve tazelik katar.

Elektrik iletken yapısıyla vücudunuzda gün boyunca biriken elektriği uykunuz sırasında atabilmenize yardımcı olur. SeaCell kumaşı, hissedilebilir konforu sağlıkla buluşturur, çeşitli işlemlerden geçirilerek, sıradan tekstil ürünlerinden farklı olarak nefes alır ve yumuşaklık kazanır. İstenmeyen kokuları önlerken uyandırdığı temizlik hissi ile yatağınızda güven içinde uyumanızı sağlar.

Birbirinden bağımsız özel paket yaylar ile ekstra yumuşak bir yataktır. Yatak içindeki 7 bölgeli yay sistemi ses yapmaz, zamanla deforme olmaz. Yatağın üst kısmında kullanılan viskoelastik malzeme ile vücut üzerinde oluşan basınç minimuma indirgenir. S

SeaCell&Wellness Anti-Stress Paket Yaylı Yatak, yumuşak yapısı ve anti-stres özelliği ile denizden gelen konforu vücudunuzla buluşturur. Bunların yanı sıra Quallofil® Allerban® dolgu elyafı kullanılmıştır. Tek yönlü bir yataktır. Özel kapitone desen uygulanmıştır.

Daha konforlu uykular için, yatağınız bazadan kaymasın diye alt kısmında Anti-Slip kumaş kullanılmıştır. Bu nedenle yatak kılıfının sadece üst parçası yıkanabilir.

Ürün tek yönlüdür.

Lavender Garden 

Yumuşak yatak tercih edenler için tasarlanmış, lavanta kokulu, paket yaylı bir yataktır. Birbirinden bağımsız özel paketler içine yerleştirilmiş 7 bölgeli yaylar ses yapmaz, zamanla deforme olmaz, bir noktada uygulanan yük diğer noktalarda hissedilmez. Yatağın üst kısmında kullanılan 5 cm yüksekliğindeki viskoelastik malzeme ile vücut üzerinde oluşan basınç minimuma indirgenir. Quallofil® Allerban® dolgu elyafı kullanılmıştır. Tek yönlü bir yataktır. Özel kapitone desen uygulanmıştır.

Doğa, en güzel kokularından biriyle uyku teknolojisinde yerini alıyor. Temizlik ve anti-stres deyince akla gelen ilk koku olan lavanta şimdi nanoteknoloji sayesinde yatak kumaşlarınızda. Sıradan yataklarda daha önceleri kullanılan ve kısa sürede etkisini yitiren koku apresinden farklı bir teknoloji olan mikrokapsülleme yöntemi kullanılarak üretilen Lavender Garden yataklar, yatak odanızı uzun süre lavanta bahçesi kokusu ile dolduruyor. Lavender Garden yataklarda lavantanın serinletici, sakinleştirici ve stres azaltıcı etkisi ile kısa sürede uykuya dalar, uykudan dinlenmiş ve zinde bir şekilde uyanırsınız.

Ürün tek yönlüdür.

Hypersense

HyperSense, yüksek yoğunluktaki paket yayın destek sistemi ve ped rahatlığını birleştirerek, hem rahatından ödün vermek istemeyen hem de yatağında iyi destek arayanlar için tasarlanmıştır.

Yatakta birbirinden bağımsız paketler içerisinde, metrekarede 500’ün üzerinde paket yay kullanılmıştır. Ortalama bir çift kişilik yatakta 1500’den fazla yay bulunmaktadır. Yüksek dirençli bu yaylar, deforme olmaz. Bir noktaya uygulanan güç, başka bir noktadan hissedilmez. Dokuma kumaşı; Quallofil Allerban dolgu elyafı ile desteklenerek, İşbir Yatak’ın imzası niteliğindeki konfor elde edilmiştir.

Ürün tek yönlüdür.

Frezya

Yumuşak ve ergonomik yatak tercih edenler için tasarlanmıştır. Birbirinden bağımsız özel paketler içerisinde yer alan torba yaylar ses yapmaz, zamanla deforme olmaz ve çökmez. Bir noktada uygulanan yük, diğer noktalarda hissedilmez.

Yatakta kullanılan viskoelastik katman sayesinde omurga üzerindeki olumsuz etkileri ortadan kaldırır. Yatağın vücuda uyguladığı basıncı azaltarak uyku esnasında dinlenmenizi sağlar. Tek taraflı kullanılabilir.

Üst kısmı yıkanabilir yatak kılıfıyla pratik kullanım sağlar.

Ürün tek yönlüdür.

Energy

Vücudumuz enerji üretir ve bu enerjiyi kullanır. Bio-Energy teknolojisi ile üretilmiş Energy yatak yardımıyla vücut enerjinizin geri dönüşümünü sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. İşbir Yatak; bu teknolojiyi yatak üretiminde kullanarak yatağın rahatlığını ve konforunu arttırmayı amaçlamaktadır. Kızılötesi Işınlar; vücudumuza nüfuz ettiğinde, enerjik ve sağlıklı hissetmemize yardımcı olur. Bio-Energy Teknolojisi; kan akışını düzenler ve vücut ısını en uygun hale getirir. Düzene sokulmuş bir kan dolaşımı hem yorgunluk ve selüliti hem de el ve ayaklarda üşümeyi azaltır. Bio-Energy teknolojisi; dayanıklılığı, kas gücünü ve atletik performansı arttırır. Bio-Energy Teknolojisi; uyurken iyileşme sürecini destekler. Bu teknolojinin kullanıldığı yataklar; vücudumuzu yeniler, onarır ve vücudumuza hayat enerjisi yükler.

Biyofonksiyonel Dokuma Teknolojisi

Teknoloji; vücut ısısını kızılötesi Işınlara dönüştüren ve bu ışınları vücuda geri yansıtan yüksek teknolojili biyo-seramik kaplamadır. Kızılötesi Işınlar; insan vücuduna nüfuz edebilme, vücudu rahatlatma ve canlandırma özellikleri olan çıplak gözle görülemeyen enerji dalgalarıdır. Bio-Energy teknolojisinin etkinliği; uzmanlar tarafından gerçekleştirilen çeşitli deneylerle incelenmiştir. Bu deneylerde; insan yüzünün ve ellerinin Bio-Energy Teknolojisi uygulanmadan önceki ve sonraki halleri karşılaştırılmıştır ve bu teknolojinin etkinliği ispat edilmiştir. Yatağın; çarşaf ve yatak koruyucu ile kaplı olması durumunda, Bio-Energy Kızılötesi Işınlar; 5 cm’lik menzile sahiptir ve ayrıca etkilidir.

Ürün tek yönlüdür.

Malzeme
• Visconlu Örme Kumaş
• *HR Soft Touch Sünger Katmanı
• Paket Yay Teknolojisi
• Anti-Slip Kaydırmaz Kumaş
• Yan Duvarda 3D Spacer Kumaş
• Yatak Yüksekliği 24 cm (±1 cm) • Tek Yönlü
• Yıkanabilir Kılıf

*** Alt kısmında bulunan kaydırmaz kumaş nedeniyle sadece kılıfın üst kısmı yıkanabilir.

*** Yatağın kumaşı biyofonksiyonel dokuma teknolojisi ile üretilmiştir.

* HR Soft Touch Sünger: Ekstra dayanıklı ve ekstra yumuşak sünger.

Elite Pocket

Ergonomik yatak tercih edenler için tasarlanmıştır. Yatakta birbirinden bağımsız paketler içerisinde, metrekarede 256 adet torba yay kullanılmıştır. Bu yaylar ses yapmaz, zamanla deforme olmaz. Bir noktada uygulanan yük diğer noktalarda hissedilmez. Visconlu dokuma kumaş kullanılarak üretilmiştir. Dokuma kumaş ve kapitonede Quallofil® Allerban® dolgu elyafı kullanılmıştır.

Ürün tek yönlüdür.

CoolFlow Deluxe

Ürün içeriğinde, patentli CoolFlow™ hibrid paket yay sistemi kullanılmıştır. Farklı özellikte ve yükseklikte, birbirinden bağımsız paketler içine yerleştirilmiş son teknoloji 3 kat yaydan oluşan CoolFlow yataklar farklı vücut yapılarına sahip, farklı ağırlıktaki kişilerin, farklı yatış pozisyonlarında, kendilerine en uygun uyku konforunu bulmalarını sağlarlar. Ayrıca yayların aralarında kalan boşluklar, doğal hava sirkülasyonunu kolaylaştırır.

Ürünün Deluxe versiyonuna eklenen 5 cm yüksekliğindeki viskoelastik katman ile ürüne visco konforunun da eklenmesi sağlanmıştır. Hava geçirgenliğini desteklemek amacıyla HealthGuard™ apreli viscon kumaş, lisanslı Quallofil® Allerban® dolgu elyafı ve hyper sünger kullanılmıştır. Tüm bunların bir araya gelmesiyle, uyku bölünmesine yol açan ısınma ve nemlenme sorunu önlenmiş, üst seviye konfor ve kesintisiz uyku garanti edilmiş olur.

Üründe kullanılan destek süngeri, yüksek dayanımlı özelliği ile ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar. Tek yönlü bir yataktır.

Ürün Reçetesi

Visconlu Dokuma Kumaş
Quallofil® Allerban® Silikon Elyaf
Kıvırcık Elyaf
Hyper Sünger
Hyper Sünger
Tela
Viskoelastik Katman
HR* Sünger
Beyaz Keçe
CoolFlow™ Hibrid Paket Yay
Havuz Sünger
HR: High Resillence Yüksek Elastikiyete Sahip Sünger

CoolFlow

Ürün içeriğinde, patentli CoolFlow™ hibrid paket yay sistemi kullanılmıştır. Farklı özellikte ve yükseklikte, birbirinden bağımsız paketler içine yerleştirilmiş son teknoloji 3 kat yaydan oluşan CoolFlow yataklar farklı vücut yapılarına sahip, farklı ağırlıktaki kişilerin, farklı yatış pozisyonlarında, kendilerine en uygun uyku konforunu bulmalarını sağlarlar. Ayrıca yayların aralarında kalan boşluklar, doğal hava sirkülasyonunu kolaylaştırır. Hava geçirgenliğini desteklemek amacıyla HealthGuard™ apreli viscon kumaş, lisanslı Quallofil® Allerban® dolgu elyafı ve hyper sünger kullanılmıştır. Tüm bunların bir araya gelmesiyle, uyku bölünmesine yol açan ısınma ve nemlenme sorunu önlenmiş, üst seviye konfor ve kesintisiz uyku garanti edilmiş olur.

Üründe kullanılan destek süngeri, yüksek dayanımlı özelliği ile ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ürün tek yönlüdür.

Üründe kullanılan destek süngeri, yüksek dayanımlı özelliği ile ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.