Hybrid Yatak

Zero Gravity Latex

Kauçuk ağacı özünden elde edilen doğal lateks katmanının esnek yapısı sayesinde kişisel vücut profiline göre özel destek sağlayabilen Zero Gravity Lateks Yatak, uyku esnasındaki dönüşleri azaltarak yüksek uyku konforunu en doğal haliyle sunuyor.

Zero Gravity Yatak, ayrıca içeriğindeki 7 bölgeli yay yerleşimi sayesinde vücut ağırlığını minimalize ederek omurgaya olan baskıyı azaltarak vücudun ideal bir biçimde dinlenmesini ve kendini yenilemesini sağlıyor.

Akıllı malzeme ve tasarım ödüllü Adaptive teknolojisi sayesinde kişiye özel bir klima işlevi gören Zero Gravity Yatak, gece boyunca nem dengesini koruyarak sıcaklığa bağlı uyku bölünmelerini önlüyor. Free zone teknolojisi ile eşlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden rahatsız olmasını engelleyerek çiftler için ideal bir uyku ortamı yaratan Zero Gravity Yatak, yüksek uyku teknolojilerini doğallık ile buluşturarak kusursuz bir uyku deneyimi sunuyor.

Zero Gravity yatakta, ana destek katmanı olarak lateks ve paket yay sistemi bir arada kullanılmıştır. Bu yüzden Hybrid (hibrit) yatak kategorisinde yer almaktadır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir