Visco

100 Plus Yüksek Yoğunluklu ViscoStar Akıllı Yatak

viscostar-100plus-yatak

100 Plus yatak Türkiye’de ilk 100 dansite üstü yoğunluğa sahip ViscoStar Konfor Katmanıyla derin ve kesintisiz bir uyku sunar. Yoğunluğu sayesinde geniş kilo skalasına hitap eder ve yüksek kilolarda dahi vücudu maksimum seviyede destekler.

Yatakta ana destek katmanı olarak viskoelastik (14 cm) malzeme kullanılmıştır. Visco katman, yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenir ve hareketlenme, yatak vücudunuzun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar sürer Viskoelastik malzemenin açık hücreli yapısı ve destek süngerinde kullanılan özel kesim tipi sayesinde etkin hava dolaşımı sağlanmıştır.

Yatak içerisinde yer alan “Viscostar Adaptive Konfor Katmanı” destek katmanı, özel kesimi sayesinde baş, omuz, sırt, bel ve kalça gibi farklı ağırlık noktalarına tam uyum sağlar, omurganızın doğru pozisyonda kalmasına yardımcı olur.

Daha konforlu uykular için, yatağınız bazadan kaymasın diye alt kısmında Anti-Slip kumaş kullanılmıştır. Bu nedenle pamuklu örme üst kılıf yıkanabilir yapıdadır.

-Yatak Sertliği: Orta

-Yatak yüksekliği 24 cm’dir (±1 cm).

– Garanti Süresi: Yataklar ürün kılıfları hariç ana dolgu malzemesindeki çökmeye karşı 5+10 yıl orantılı garanti kapsamındadır. Orantılı garantide ürün ilk 5 yıl tam garanti altındadır. Sonraki her yıl için %10 oranında azalarak uygulanır.

işbir visko yatak 100 Plus
100 Plus ViscoStar Akıllı Yatak Katmanları
üstkumas_confort
1 – Pamuklu Örme Kumaş
ViscoStar-Adaptive-Konfor-Katmani-9cm
4 – Viscostar 100 Plus Adaptive Konfor Katmanı
Viscostar-7Zone-Adaptive-Destek-Katmanı-14cm
5 – Viscostar 7Zone Adaptive Destek Katmanı (14 cm)

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir