Hakkımızda

Yatak günün ortalama 7-8 saatini üzerinde geçirdiğimiz evimizin belki de en önemli eşyasıdır. Uzun yıllar kullanılması kaynaklı her zaman satın alınmayan bir eşya olması, sağlığımızı, gün içinde ki verimliliğimizi belki de mutluluğumuzu etkilediği için yatak satın almadan önce gerekli ve yeterli araştırmanın yapılması en iyi yatırımlardan biri olacaktır. 

Yatak arayışı içerisindeki kişi/lerin piyasada satılan bütün yatakları test edebilmesi zordur. Ayrıca, yataklar en az yarım saat üzerinde uzandığınızda oluşan ısınma ile gerçek performansını vermeye başladığı için fiziki yatak satış mağazalarında yapılan 1-2 dakikalık yatak denemesi yatağın gerçek performansı (sizin için uygun olup olmadığı) konusunda yeterli izlenimi veremez. 

Kendine uygun yatağın özelliklerini bilmeyen kişiler ise satıcıların satışa yönelik “reklam” tabanlı açıklamaları üzerinden yatak seçimi yapmak durumunda kalmaktadır.

Yatak almak isteyen kişilerin kendilerine uygun en iyi yatağı bulabilmeleri için ihtiyaç duyacakları içerikleri sunmaya çalışmaktayız.

www.eniyiyatak.com sitesi 2019 yılından beri yayında olup aylık ortalama 20-25 bin tekil (organik) ziyaretçiye hizmet vermektedir.