Visco

Boss ViscoStar Yatak

boss-yatak-viscostar-isbir-yatak

boss-yatak

BOSS ViscoStar yatağın özel tasarımı vücut ağırlığını yatak yüzeyine dengeli biçimde dağıtır. Omuz ve bacak bölgesine yumuşak, kalça ve bel bölgelerine ise daha sert bir hissiyat sağlayarak beli destekler.

Viscostar Tencel Kumaş, Tencel iplikleriyle üretilmiş kumaşındaki İşbir Cool & Dry teknolojisiyle nemi en iyi şekilde transfer eder. Kullanım boyunca vücut için ideal uyku iklimini oluşturur. İpeksi dokunma hissi verir. Kolay deforme olmaz. Yatak kumaşı yıkamalara karşı mukavemetlidir ve uzun süre kumaş parlaklığını korur.

Lateksit Super Soft Katman esneme özelliği sayesinde vücuda uyum sağlar. Kullanıcısına herhangi bir sarmalama hissi vermeden süngerin yatak konforunu deneyimlemenize yardımcı olur. Kan dolaşımını rahatlatır, istemsiz dönüşleri azaltır.

Aeromax Konfor Katmanı gözenekli yapısıyla yüksek hava geçirgenliğine sahip yeni nesil bir ViscoStar malzemedir. Vücudun ergonomisine mükemmel uyum sağlayarak kullanıcısına rahatlatan bir sarma hissi yaşatır.

İşbir Ergopedic Katman özel yapısı sayesinde omuz, kalça ve ayak bölgesinde farklı sertlikler yaratır. Omuz ve bacak bölgesine vücudun diğer noktalarına oranla daha yumuşak, kalça ve bel bölgelerine ise daha sert bir hissiyat sağlar. Vücut ağırlığını yatak yüzeyine dengeli biçimde dağıtır.

7 Zone Adaptive Destek Katmanı Özel kesimi sayesinde vücudun tüm basınç noktalarına tam uyum sağlar. Omurgayı hizalamaya yardımcı olur. Tasarımı sayesinde hava dolaşımını maksimize eder ve uyku için ideal iklimin oluşmasına yardımcı olur

Yatak Sertliği: Orta-Yumuşak

Yatak yüksekliği 30 cm’dir(±1 cm).

Garanti Süresi 2-8 Yıl Limitli Garanti Kapsamındadır.

işbir-ortopedik-yatak

1 – Viscostar Tencel Kumaş
3 – Lateksit Super Soft Katman
4 – Aeromax Konfor Katmanı
5 – İşbir Ergopedic Katman
6 – 7 Zone Adaptive Destek Katmanı

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir