Uncategorized

Bucca Yatak Teslimat – Garanti – İade ve Değişim Süreçleri

Bucca Yatak olarak müşterilere kurulduğumuz günden bu yana butik atölyemizde kişisel ve doğal ürünler üretmeye devam ediyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti ve kalitemizle, ilgililerine her anlamda destek ve yardımcı oluyoruz. Satış sırasında sağladığımız tüm konforu ve uzmanlığı teslimat, garanti ve iade süreçlerinde de kusursuz işletiyoruz.

Bucca’da Teslimat Süreci Nasıl İşliyor?

İşin öncelikle alıcısını en çok yoran ve düşündüren ücret kısmından bahsedelim. Son zamanlarda bilindiği üzere pek çok kişi bir ürünü satın alırken, sorunsuz teslimat ve ekstra ücret ile karşılaşmamak adına firmalardan güvence talep ediyor. Çünkü boyut olarak büyük ve kendi özelinde hassas olan tüm ürünlerde teslimat çok büyük bir dezavantaj olarak karşımıza çıkıyor. Ancak Bucca’da, tüm bu sorunlara engel olmak ve müşterilerimizin tedirginliklerini gidermek için teslimatlarımızı ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kapıda ödeme hizmeti de sunuyoruz.

Ücretsiz teslimat demişken, özel üretim paket yaylı ve preslenmeyen bazı yatakların çift kişilik versiyonlarına da değinmemiz gerekiyor. Çünkü bu ürünlerin teslimatı farklı firmalarda zaman zaman sorun olabildiğinden, müşteriler çoğu zaman satın alma kararlarından vazgeçmek zorunda kalıyor. Fakat Bucca’da, bu ürünler için de teslimat sürecini bedelsiz tamamlıyoruz. Dolayısıyla oluşabilecek bazı sorunların çözümü sizin için öncesinden bulunmuş ve çözümlenmiş oluyor. Takdir edersiniz ki, bahsettiğimiz bu özellikli ürünler için teslimat süreci doğal olarak normalinden biraz farklı ilerliyor. Özellikle apartman tarzı yapılarda yaşayan müşteriler için, teslimat bina önünde sonlandırılıyor.

Garanti Süreci

Öncelikle Satın aldığınız ya da alacağınız tüm ürünler kuşkusuz Bucca garantisi kapsamındadır ve satın aldığınız tüm ürünler garanti belgeleri ile birlikte gönderilir. Ürün tarafınıza teslim edildikten sonra garanti haklarınızı kullanabilmeniz için faturanızın bir kopyasını ve garanti belgenizi muhafaza etmeniz gerekiyor.

Öte yandan ürününüzü satın aldıktan sonra, ürün ve ya üretimden kaynaklı yaşayacağınız tüm çökme, deformasyon ve bu kapsamdaki hata ya da sorunlar garanti süreniz boyunca garanti kapsamı altında sayılacak ve şikâyetleriniz için bu kapsamda değerlendirilecektir.

Kullanım kaynaklı oluşacak şikâyetleriniz içinse; örneğin sıvı teması sonrası oluşan deformasyonlar, taşıma sırasında meydana gelen yırtılmalar ve ya kusurlar ve buna benzer durumlarda, müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bucca’da tüm müşterilerimize yaşayabilecekleri her olası problemde, konunun çözüme ulaştırılması adına elimizden gelebilecek en büyük çabayı göstereceğimizi taahhüt ediyoruz.

Ayrıca özel üretim harici satın aldığınız her ürün için, ilk 30 günü kapsayan ücretsiz ve koşulsuz iade hakkınız bulunuyor. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bu tutumumuz ve vizyonumuz, satın alma sürecinde kendinizi konforlu ve rahat hissetmenize olanak yaratıyor.

Tüm bunların yanı sıra, bildiğiniz gibi Bucca istenilen her ölçü ve yükseklikte yatak üretimi sağlayabilen bir firmadır. Dolayısıyla özel üretime söz konusu olan yatakların garanti süreciyle ilgili, mevcut durum haricinde farklı detaylar da meydana geliyor ve maalesef özel ölçü siparişlerinde gerçekleşebilecek olası üretim hataları ya da talep edilenden farklı bir ürün gönderimleri gibi durumlar haricinde iade ve değişim hakkınız bulunmuyor. Ancak üretim kaynaklı yaşayabileceğiniz her türlü sorun için sizlere istisnasız yardımcı oluyoruz.

İade Koşulları

Garanti ile ilgili detayları paylaşırken de değindiğimiz gibi Bucca’da tüm yatak ürünleri için deneme süresi 30 gündür. Ücretsiz iade hakkınızı kullanabilmeniz için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneririz. Bucca ücretsiz deneme hakkı sunmasından dolayı, evinize teslim edilen ürünleri ambalajından çıkarıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dolayısıyla 30 günlük deneme süresi içerisinde, satın aldığınız ürünü iade edebilmeniz adına ürünün ambalajının sağlam olması ya da ambalajı muhafaza etmeniz gibi prosedürlerle sizleri uğraştırmayız. Böyle bir ön koşulu şart koşmuyoruz.

Sipariş verdikten sonra ürünü satın almaktan vaz geçerseniz eğer, ürünün kargo halinde olması durumunda siparişinizi hemen iptal etmeniz ne yazık ki söz konusu olmayacaktır. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda kargo çalışanı ürünü teslim etmeye geldiğinde, ürünü kabul etmemeli ve geri yönlendirmelisiniz.

30 günlük koşulsuz değişim hakkınızı kullandıysanız ve 2. kez gönderilen ürün için de değişim ya da iade talep ediyorsanız, değişim ve ya iade talep ettiğiniz söz konusu ürünün bedelinden %20 oranında gerçekleşecek kesinti uygulaması artı hem ilk ürünün hem de ikinci ürünün gönderim bedelleri tarafınızdan talep edilecektir.

Ayrıca belirtmek isteriz ki ev tekstili ürünlerinde, sağlığa uygunluk koşullarının sağlanabilmesi gereği ile iade ve değişim talepleriniz kabulle karşılanmayacaktır.

İade Süreci

Bucca diğer tüm detay ve süreçlerde olduğu gibi iade sürecinde de müşterilerimizi üzmüyor ve yormuyoruz. İade ve değişim talebiniz olması durumunda direkt olarak müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Söz konusu iade ve değişim talebiniz için müşteri hizmetleri büyük ölçülü yataklarda kargo firmasını ürünü teslim edebilmeniz için adresinize yönlendirip teslim alınmasına yardımcı oluyoruz.

Tarafımızdan teslim alınan ürün fabrikaya ulaştığında ilgili birimlerce kontrol ediliyor ve süreç ile ilgili tarafınıza bilgi veriliyor. Tüm bu sürecin tamamlanmasının ardından ise, iadeye tutarınız ödeme yönteminize bağlı olarak hesabınıza transfer ediliyor.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir