Paket Yay Sistemli

Cotton Master Yatak

Cotton Master Yatak Ped kısmındaki mini paket yay vücut basıncının yatağa eşit olarak dağıtılmasına ve basınç oluşumunu dengeleyerek kan dolaşımının rahatlamasına yardımcı olur.

Mini Paket Yay Sistemi altında yer alan paket yay sisteminde her bir yay bağımsız torbalar içerisinde pakete yerleştirilir. Bu sayede ses yalıtımı sağlanır. Ayrıca Bağımsız hareket eden yaylar vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasına yardımcı olur. Omurga şeklinin doğru pozisyonda kalması konforlu bir uyku sağlar. Eşler uyku esnasında birbirlerinin hareketlerinden daha az etkilenirler.

Mini Paket Yay sistemi ile Paket Yay Sistemi arasında yer alan Yüksek Yoğunlukta Vatka vücudunuza destek sağlar ve yatağın çökmesini engeller.

Yatak içinde kullanılan yüksek yoğunluktaki sünger ile omurga desteklenmektedir. Sünger yüksekliğinin artması konforu daha da arttırmaktadır. Kısmi olarak yaylardan ayrılmış ped tabakası kalın süngerinden dolayı daha yumuşak bir zemin hissi verir. Yatağınız size hem yayın dayanıklılığını, hem kalın sünger tabakasının konforunu sunar.

Yatak Sertlik Derecesi: Orta Sert

1 - Nanoteknolojik Örme Kumaş

5 - Mini Paket Yay

2 - Thermobonding Elyaf

6 - Yüksek Yoğunlukta Vatka

3 - Hypersoft Sünger

7 - Paket Yay Sistemi

4 - Omurga Destek Süngeri

8 - Kenar Destek Süngeri

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir