Hıbboux

Hibboux Bebek Yatak Modelleri

Botanic Hybrid Baby

Bebeğinizin vücut kıvrımlarına uyum sağlayan ve omurilik gelişimini destekleyen pocket yay dizilimi kullanılarak üretilen Botanic Hybrid Yatak, nem ve sıcaklık dengeleyici özelliğe sahip lateks sünger katman barındırır. Ham maddesi kauçuk ağacı olan lateks, çevre ve insan sağlığına duyarlı bir malzemedir.

Ürünün üst kumaşında bulunan Cairfull teknolojisi, minik 3 boyutlu yay yapısında elyaflar içerir. Bu yapının hava geçirgenliği, bebeğinizin her yatış pozisyonunda daha rahat nefes almasını ve konforlu hissetmesini sağlar. Ekstra hava akımı sağlayarak nem dengesi ve dayanıklılık sunan Cairfull teknolojisi, özellikle yenidoğan bebeklerin sağlığı ve güvenliği açısından büyük önem taşır. Kumaşta bulunan Purotex teknolojisi ise içerdiği probiyotikler ile yatak yüzeyinde ek koruma sağlayarak alerjen ve bakteri oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Yatağın gizli fermuarlı üst pedi kolayca çıkartılarak makinede yıkanabilir. Bu ped aynı zamanda alt açma pedi olarak ayrıca kullanılabilmektedir.

Botanic Baby Hibrid Yatak’ın içeriğinde bulunan pürüzsüz yüzeyli Tencel Lyocell elyaf, bebeğinizin narin cildinde nem dengesinin korunmasına yardımcı olurken sağladığı ekstra konfor ile uyku kalitesini artırır.

Ekolojik kalitesi OEKO_TEX sertifikasıyla tescillenen Botanic Baby Hibrid Yatak, antialerjik ve antibakteriyel yapısıyla bebeğinize huzurlu, kaliteli ve sağlıklı bir uyku sunar.

Cloud Baby

Gerçek süt liflerinden elde edilen ve bakteriyostatik özellikli Milky kumaş barındıran Cloud Baby Yatak, bebeğinizin narin cildinin nem dengesini korur. Bebeğinizin omurilik gelişimini desteklediği LGA Sertifikası ile tescillenen yatak, maksimum destek sağlayan özel kesimli süngerler barındırır.

Pocket yay dizilimi kullanılarak üretilmesi sayesinde, bebeğinizin vücut kıvrımlarına kusursuz şekilde uyum sağlayarak omurganın doğal pozisyonunu korur. Çift taraflı kullanıma uygun üretilen Cloud Baby yatağın bir tarafı 0-2 yaş, diğer tarafı ise 3-6 yaş grubundaki çocuklar için ideal desteği vermek üzere tasarlanmıştır.

Yatağın gizli fermuarlı üst pedi kolayca çıkartılarak makinede yıkanabilir. Bu ped aynı zamanda alt açma pedi olarak ayrıca kullanılabilmektedir.

Uluslararası ekolojik kalite standartlarını belirleyen OEKO_TEX sertifikasına sahip Cloud Baby Yatak, ideal yoğunlukta sünger katmanları ve özel kumaşı ile bebeğinizin uyku kalitesini dört mevsim boyunca korur.

Yatağın üretiminde kullanılan Purotex teknolojisi, alerjen ve bakteri oluşumunu doğal probiyotikler yardımıyla önleyerek bebeğinize sağlıklı ve huzurlu bir uyku sunar.

Baby Nest

Baby Nest yıkanabilir kılıflı bebek ve çocuk yatağının üst yüzeyinde kullanılan Milky kumaş, süt liflerinden elde edilir. Kumaş ipliğinin içeriğinde bulunan %30 oranında aminoasit ile bebek cildinin hassas nem seviyesini düzenler. Fazla nemi emerek, terlemeden kaynaklanan uyku bölünmelerinin önüne geçer. Ayrıca tuşesi o kadar yumuşaktır ki, çarşaf kullanmanıza bile gerek bırakmaz. Bakteriostatik özelliğe sahip oluşu, yatak yüzeyinin azami hijyenini korumasına yardımcı olur.

Baby Nest yatağın gizli fermuarlı ve makinede yıkanabilir kılıfı yatağın her daim tertemiz ve hijyenik kalmasını kolaylaştırır.

2 Yorumlar

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir