Hibboux

Hibboux Bebek Yatak Modelleri

Botanic Baby

Bebeğinizin vücut kıvrımlarına uyum sağlayan ve omurilik gelişimini destekleyen pocket yay dizilimi kullanılarak üretilen Botanic Baby Hibrid Yatak, nem ve sıcaklık dengeleyici özelliğe sahip lateks sünger katman barındırır. Ham maddesi kauçuk ağacı olan lateks, çevre ve insan sağlığına duyarlı bir malzemedir.

Ürünün üst kumaşında bulunan Cairfull teknolojisi, minik 3 boyutlu yay yapısında elyaflar içerir. Bu yapının hava geçirgenliği, bebeğinizin her yatış pozisyonunda daha rahat nefes almasını ve konforlu hissetmesini sağlar. Ekstra hava akımı sağlayarak nem dengesi ve dayanıklılık sunan Cairfull teknolojisi, özellikle yenidoğan bebeklerin sağlığı ve güvenliği açısından büyük önem taşır. Kumaşta bulunan Purotex teknolojisi ise içerdiği probiyotikler ile yatak yüzeyinde ek koruma sağlayarak alerjen ve bakteri oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Yatağın gizli fermuarlı üst pedi kolayca çıkartılarak makinede yıkanabilir. Bu ped aynı zamanda alt açma pedi olarak ayrıca kullanılabilmektedir.

Botanic Baby Hibrid Yatak’ın içeriğinde bulunan pürüzsüz yüzeyli Tencel Lyocell elyaf, bebeğinizin narin cildinde nem dengesinin korunmasına yardımcı olurken sağladığı ekstra konfor ile uyku kalitesini artırır.

Ekolojik kalitesi OEKO_TEX sertifikasıyla tescillenen Botanic Baby Hibrid Yatak, antialerjik ve antibakteriyel yapısıyla bebeğinize huzurlu, kaliteli ve sağlıklı bir uyku sunar.

Cloud Baby

Gerçek süt liflerinden elde edilen ve bakteriyostatik özellikli Milky kumaş barındıran Cloud Baby Yatak, bebeğinizin narin cildinin nem dengesini korur. Bebeğinizin omurilik gelişimini desteklediği LGA Sertifikası ile tescillenen yatak, maksimum destek sağlayan özel kesimli süngerler barındırır.

Pocket yay dizilimi kullanılarak üretilmesi sayesinde, bebeğinizin vücut kıvrımlarına kusursuz şekilde uyum sağlayarak omurganın doğal pozisyonunu korur. Çift taraflı kullanıma uygun üretilen Cloud Baby yatağın bir tarafı 0-2 yaş, diğer tarafı ise 3-6 yaş grubundaki çocuklar için ideal desteği vermek üzere tasarlanmıştır.

Yatağın gizli fermuarlı üst pedi kolayca çıkartılarak makinede yıkanabilir. Bu ped aynı zamanda alt açma pedi olarak ayrıca kullanılabilmektedir.

Uluslararası ekolojik kalite standartlarını belirleyen OEKO_TEX sertifikasına sahip Cloud Baby Yatak, ideal yoğunlukta sünger katmanları ve özel kumaşı ile bebeğinizin uyku kalitesini dört mevsim boyunca korur.

Yatağın üretiminde kullanılan Purotex teknolojisi, alerjen ve bakteri oluşumunu doğal probiyotikler yardımıyla önleyerek bebeğinize sağlıklı ve huzurlu bir uyku sunar.

Dream Baby

Dream Baby Yatak, çift taraflı kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Yatağın bir tarafı daha sert yüzeyiyle 0-2 yaş arası çocuklar için ideal desteği sağlarken diğer tarafı 3-6 ve daha ileri yaş grubundaki çocuklara uygun şekilde uyarlanmıştır.

Doğal ve gerçek süt liflerinden üretilen elyaflar ile üretilen Milky kumaşa sahip Dream Baby Yatak, bebeğinizin hassas cildinin nefes almasına olanak tanır ve nem seviyesini dengeler.

Purotex teknolojisiyle üretilen ve bakteriyostatik özelliğe sahip Dream Baby Yatak, doğal probiyotikler yardımıyla bebeğinizi alerjen ve bakterilere karşı korur. Üründe kullanılan çift ısıl işlem uygulanarak güçlendirilen DHT yay teknolojisi, maksimum konfor ve uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar.

Dream Baby Yatak, uluslararası standartlara sahip LGA ve OEKO TEX sertifikalarına sahiptir. Bebeğinizin omurilik gelişimini desteklediği, insana ve çevreye duyarlı şekilde üretildiği sertifikalarla tescillidir.

12 Yorumlar

 1. 1 yaşını doldurmuş kızım hibboux’dan cloud baby yatak aldık bir yüzü 0-3 yaş arası için bi yüzü 3 yaş sonrası için çok konforlu terletmeyen güzel bir yatak doğal kaliteli uygun diyosanız bu markayı özellikle öneririm👌

 2. Botanic baby hibboux iyi bi yatak şu ara teslimatta sıkıntı yaşanabiliyor biraz gecikti bizimki ama yatak güzel

 3. Cloud baby yatağı almıştık geçen hafta da çarşaf ve yastık kılıflarını aldım kumaş kalitesi çok güzel terletmiyor

  1. Ben kızıma aldım bu yataktan dokuşu yumuşak nem emici kumaşı var terletmiyor iyi bi yatak

 4. 2 yaşındaki kızım için cloud baby yatak ve bambu yastık aldık ikisi de anti alerjik yatak pedi ve yastık kılıfı makinede yıkanabiliyo kaliteleri muazzam almayı düşünenlere tavsiye ederim

 5. Oğluma cloud baby yatak ve vanilla pamuk bebek yorganı almıştım bayadır kullanılmasına rağmen herhangi eskime, deforme olma vs olmadı gayet kaliteli ürünler tavsiye ederim.

 6. Kızımın odasını yenilerken yatağını nevresimi yastığını hibbouxdan aldık siparişten bi kaç gün sonra gelip yatağın kurulumunu yaptılar hizmetlerinden çok memnun kaldım ürünlerinin kalitesi zaten çok iyi tavsiye ederim👍

 7. Oğlum için dream baby yatak sipariş ettim çok güzel paketlenmiş bi şekilde kısa süre içinde teslim ettiler. Yatak da gayet konforlu ve kaliteli 👍

 8. Eltimin tavsiyesiyle kızıma cloud baby yataktan aldık. Pazar günü teslimat olmasını istemiştik seçtiğimiz gün gelip kurdular. rahatlığını kalitesini çok beğendik. Yatak arayışında olan annelere tavsiye ederim.

 9. park beşiğin içine koymak için dream yataktan aldık. Konforlu ve kaliteli bi yatak kızım gece rahat ediyo en önemlisi bu sıcaklarda terletmiyor

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.