Hıbboux

Hibboux Bebek Yatak Modelleri

Botanic Hybrid Baby

Bebeğinizin vücut kıvrımlarına uyum sağlayan ve omurilik gelişimini destekleyen pocket yay dizilimi kullanılarak üretilen Botanic Hybrid Yatak, nem ve sıcaklık dengeleyici özelliğe sahip lateks sünger katman barındırır. Ağaç sütü olarak da bilinen lateks, çevre ve insan sağlığına duyarlı bir malzemedir.

Ürünün üst kumaşında bulunan Cairfull teknolojisi, mikro üç boyutlu yaylar içerir. Bu yapının hava geçirgenliği, bebeğinizin her yatış pozisyonunda daha rahat nefes almasını ve konforlu hissetmesini sağlar. Ekstra hava akımı sağlayarak nem dengesi ve dayanıklılık sunan Cairfull teknolojisi, özellikle yenidoğan bebeklerin sağlığı ve güvenliği açısından büyük önem taşır. Kumaşta bulunan Purotex teknolojisi ise içerdiği probiyotikler ile yatak yüzeyinde ek koruma sağlayarak alerjen ve bakteri oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Yatağın gizli fermuarlı üst pedi kolayca çıkartılarak makinede yıkanabilir. Bu ped aynı zamanda alt açma pedi olarak ayrıca kullanılabilmektedir.

Botanic Baby Hibrid Yatak’ın içeriğinde bulunan pürüzsüz yüzeyli Tencel Lyocell elyaf, bebeğinizin narin cildinde nem dengesinin korunmasına yardımcı olurken sağladığı ekstra konfor ile uyku kalitesini artırır.

Ekolojik kalitesi Oeko-Tex sertifikasıyla tescillenen Botanic Baby Hibrid Yatak, antialerjik ve antibakteriyel yapısıyla bebeğinize huzurlu, kaliteli ve sağlıklı bir uyku sunar.

Ürün bilgi ve satış sayfası: Botanic Baby Yatak

Cloud Baby

Gerçek süt liflerinden elde edilen ve bakteri geciktirici özelliği olan Milky kumaş ile Cloud Baby Yatak, bebeğinizin narin cildinin nem dengesini korur. Bebeğinizin omurilik gelişimini desteklediği LGA Sertifikası ile tescillenen yatak, maksimum destek sağlayan özel kesimli süngerler barındırır.

Pocket yay dizilimi kullanılarak üretilmesi sayesinde, bebeğinizin vücut kıvrımlarına kusursuz şekilde uyum sağlayarak omurganın doğal pozisyonunu korur. Çift taraflı kullanıma uygun üretilen Cloud Baby yatağın bir tarafı 0-2 yaş, diğer tarafı ise 3-6 yaş grubundaki çocuklar için ideal desteği vermek üzere tasarlanmıştır.

Yatağın gizli fermuarlı üst pedi kolayca çıkartılarak makinede yıkanabilir. Bu ped aynı zamanda alt açma pedi olarak ayrıca kullanılabilmektedir.

Uluslararası ekolojik kalite standartlarını belirleyen Oeko-Texsertifikasına sahip Cloud Baby Yatak, ideal yoğunlukta sünger katmanları ve süt proteinleri içeren özel kumaşı ile bebeğinizin uyku kalitesini dört mevsim boyunca korur.

Yatağın üretiminde kullanılan Purotex teknolojisi, alerjen ve bakteri oluşumunu doğal probiyotikler yardımıyla önleyerek bebeğinize sağlıklı ve huzurlu bir uyku sunar.

Ürün bilgi ve satış sayfası: Cloud Baby Yatak

Baby Nest

Baby Nest yıkanabilir kılıflı bebek ve çocuk yatağının üst yüzeyinde kullanılan Milky kumaş, süt liflerinden elde edilir. Kumaş ipliğinin içeriğinde bulunan %30 oranında aminoasit ile bebek cildinin hassas nem seviyesini düzenler. Fazla nemi emerek, terlemeden kaynaklanan uyku bölünmelerinin önüne geçer. Bakteri geciktirici özelliğe sahip oluşu, yatak yüzeyinin azami hijyenini korumasına yardımcı olur.

Ayrıca içeriğinde yer alan Yoğunluğu Arttırılmış Sünger Katman ile bebeğinizin yatağa gömülmeden desteklenmesini sağlar. Böylece gelişim dönemindeki bebeklerin omurilik gelişimi için en uygun desteği sunar.

Baby Nest yatağın gizli fermuarlı ve makinede yıkanabilir kılıfı yatağın her daim tertemiz ve hijyenik kalmasını kolaylaştırır.

Ürün bilgi ve satış sayfası: Baby Nest

Coco Baby Yatak

Doğal Hindistan cevizinden oluşturulan çekirdek bir destek katmanına sahip bu Hibboux yatağı doğal malzemeleri ve çift taraflı kullanımı ile ön plana çıkıyor. Bu doğal desteğin sunduğu konforun yanı sıra Hindistan cevizi boşluklu yapısı sayesinde nefes alabilir bir yatak ortaya çıkıyor.

Bir yüzeyinde ağaç sütü olarak da bilinen lateks yer alan bu ürünün diğer yüzünde Woolmark sertifikalı yün katman yer almaktadır. Bu yaşa ve gelişime özel iki ayrı konfor sunan Coco Baby Yatak yıkanabilir kılıfı ile pratik hijyen sağlıyor. Makinede yıkanabilir özellikli bu kılıf hızlıca kurur ve uzun yıllar ilk günkü konforu ile kullanım sunar.

Kumaşında yer alan hijyen ise Purotex olarak geçiyor ve kimyasal kullanmadan, yediğimiz yoğurtta dahi bulunan doğal probiyotiklerle sağlanıyor. Sürtünmeyle aktif hale gelen mikro kapsüllerin içinde yer alan bu yararlı bakteriler yatakta mite, küf, mantar oluşumunu engelliyor ve bebeğinize hijyenik bir uyku sunuyor.

Ürün bilgi ve satış sayfası: Coco Baby Yatak

Airy Baby Yatak

Hibboux’nun yeni bebek koleksiyonunda yer alan Airy Bebek Yatağı özel kesim süngeri ve dokulu, nefes alan kenar kumaşı ile ön plana çıkıyor. Farklı sertliklerde yüzeye sahip bu özel kesim sünger sayesinde yatak çift taraflı olarak yaşa göre kullanım sunmaktadır. Ayrıca sünger katmanların özel kesimleri ile yaratılan hava kanalları sayesinde yaratılan ekstra hava akışı bebeğinize nemden ve terden uzak bir uyku sunmayı amaçlıyor.

Aynı zamanda kenarlarında yer alan özel delikli spacer kumaş da bu hava kanallarına hava akışını kolaylaştırıyor ve yatağın nefes almasını sağlıyor. Aynı zamanda bu ekstra hava akışı ile yatak içerisinde oluşabilecek zararlı mikroorganizmaların da önüne geçilmiş oluyor. Makinede yıkanabilir fermuarlı kılıf hızlıca kurur ve uzun yıllar ilk günkü konforu ile kullanım sunar.

Kumaşında yer alan hijyen ise Purotex olarak geçiyor ve kimyasal kullanmadan, yediğimiz yoğurtta dahi bulunan doğal probiyotiklerle sağlanıyor. Sürtünmeyle aktif hale gelen mikro kapsüllerin içinde yer alan bu yararlı bakteriler yatakta mite, küf, mantar oluşumunu engelliyor ve bebeğinize hijyenik bir uyku sunuyor.

Ürün bilgi ve satış sayfası: Air Baby Yatak

Moon Baby Yatak

Yoğun destek sunan sünger çekirdek katmana sahip olan Hibboux Moon Yatak bebekler için konforlu sizin içinse pratiklik vaat ediyor. Bu sünger katman yoğun yapısı ile bebeğin gece boyunca ihtiyaç duyduğu desteği sunar. Sahip olduğu Milky kumaş içerdiği süt lifleri ve kazein proteini sayesinde bebeğinizin cildine yumuşak bir dokunuş sunar. Kumaşında yer alan hijyen ise Purotex olarak geçiyor ve kimyasal kullanmadan, yediğimiz yoğurtta dahi bulunan doğal probiyotiklerle sağlanıyor.

Her iki tarafında sunduğu benzersiz konfor sayesinde yatağınızı belli aralıklarla çevirerek ilk günkü konforu ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Pratik yıkanabilir kılıfı sayesinde yatak kılıfınızı makinede yıkayabilir ve hızlıca kuruma özelliği sayesinde kurutup hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürün bilgi ve satış sayfası: Moon Baby

REM Baby Oyun Yatağı

Hibboux bebek konforunu beşiklerin yanı sıra geçen seyahatlerde ve tatillerde kullanım kolaylığı sağlayan katlanır park yataklarda da düşünmüş ve REM yatağı yeni koleksiyonuna eklemiş. Bu ince yapısı ve katlanır özelliği sayesinde REM yatağı seyahatlerinizde yanınızda götürebilir ve bebeğinize uyku konforunu tatilde de verebilirsiniz.

Yoğunlaştırılmış çekirdek bir sünger katmana sahip bu yatak hem uyku hem oyun için ideal desteği sunarken yıkanabilir kılıflı pratik hijyeni ile de ebeveynlere büyük kolaylık sunuyor.

Sahip olduğu Milky kumaş içerdiği süt lifleri ve kazein proteini sayesinde bebeğinizin cildine yumuşak bir dokunuş sunar. Kumaşında yer alan hijyen ise Purotex olarak geçiyor ve kimyasal kullanmadan, yediğimiz yoğurtta dahi bulunan doğal probiyotiklerle sağlanıyor.

Her iki tarafında sunduğu benzersiz konfor sayesinde yatağınızı belli aralıklarla çevirerek ilk günkü konforu ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ürün bilgi ve satış sayfası: Rem Baby

2 Yorumlar

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir