Hıbboux

Hibboux Yatak Modelleri

Yeni bir yatağa mı ihtiyacınız var? Sağlıklı uyku için aradığınız yatak modelini Hibboux ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Hibboux yatak modelleri arasında yer alan Hybrid yatak, Pocket yaylı yatak, DHT yaylı yatak seçenekleri arasından size en uygun modeli, ürün özelliklerini inceleyerek bulabilirsiniz. İşte, Hibboux yatakları arasında öne çıkanlar…

Botanic Hybrid

Botanic Hybrid, birden fazla destek katmanına sahip hibrid tasarımı ve 7 bölgeli Pocket yay sistemi ile omurganızı vücut ağırlığınıza göre farklı bölgelerden destekliyor. Birbirinden bağımsız hareket eden yaylar, farklı uyku pozisyonlarında omurganızın doğal formunu koruyor. Dört mevsim, sürekli yatağı döndürmeye gerek kalmayan tek taraflı kullanılabilen yatak, çevre dostu TENCEL™ Lyocell elyafı ve nefes alabilen üç boyutlu Cairfull kumaşı ile konforlu ve doğal bir uyku ortamı sunuyor.

Ürün bilgi ve satış sayfası: hibboux.com

Nest

Nest’i diğer yatak modellerinden farklı kılan, Hourglass Pocket yay sistemi. Her biri bağımsız hareket eden ve farklı yatış pozisyonlarına uyum sağlayan paket yay sistemi, farklı vücut yapısı ve yatış pozisyonuna göre uygun desteği sağlıyor. Yıkanabilir kılıflı Nest’in hava sirkülasyonuna izin veren yay sistemi ve keten kumaşı sayesinde en sıcak gecelerde dahi bunalmadan uyuyabilirsiniz. Yatağın içinde yer alan ve alerjenleri etkisiz hale getiren probiyotik mikrokapsüller, Hibboux yataklarının bir diğer artısı.

Ürün bilgi ve satış sayfası: hibboux.com

Cloud REM

Cloud REM, vücudun farklı ağırlığa sahip bölgelerini destekleyen 7 bölgeli Pocket yay sistemi ile konforlu bir uyku sunuyor. Yayların birbirinden bağımsız hareket etmesi, eşlerin uyku sırasında birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesini önlüyor. Ekstra Visco konfor katmanı, boşlukları doldurarak omurganın doğru pozisyonda olmasını sağlıyor. Ağaç liflerinden üretilen, geri dönüştürülebilir viskon kumaşla kaplanan Cloud REM ile doğal ve çevre dostu bir tercih yapabilirsiniz.

Ürün bilgi ve satış sayfası: hibboux.com

Hibboux’nun farklı istek ve ihtiyaçlara yönelik olarak üstün teknolojilerle üretilen yatak modelleri arasından seçim yapmak için markanın online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir