Hıbboux

Hibboux Yatak Modelleri

Yeni bir yatağa mı ihtiyacınız var? Sağlıklı uyku için aradığınız yatak modelini Hibboux ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Hibboux yatak modelleri arasında yer alan Hybrid yatak, Pocket yaylı yatak, DHT yaylı yatak seçenekleri arasından size en uygun modeli, ürün özelliklerini inceleyerek bulabilirsiniz. İşte, Hibboux yatakları arasında öne çıkanlar…

Botanic Hybrid

Botanic Hybrid Yatak, 7 bölgeli Paket yay sistemi ve sahip olduğu lateks katmanı ile omurganızı vücut ağırlığınıza göre farklı bölgelerden destekliyor. Birbirinden bağımsız hareket eden ve tek tek torbalara yerleştirilmiş bu yay sistemi vücudunuzun ağırlık noktalarını, uyguladığı basınçlara göre desteklemektedir. Bu sayede yüksek basınç noktalarını daha çok desteklerken boşluk kalan alanları doldurarak farklı uyku pozisyonlarında dahi omurganızın doğal formunu korur. Dört mevsim, sürekli yatağı döndürmeye gerek kalmayan tek taraflı kullanılabilen bu yatak, çevre dostu ve sürdürülebilirlik gözetilen sertifikalı ormanlardan elde edilen ağaçlardan elde edilen  TENCEL™ Lyocell elyafı ile nemden ve terden uzak bir uyku sunar. Ayrıca pürüzsüz yüzeyi eşsiz bir yumuşaklık sağlar. Nefes alabilen ve içerisinde mikto üç boyutlu yaylar olan Cairfull teknolojisi ile ekstra hava akışı sağlayan bu kumaş konforlu bir uyku vadediyor.

YOU YATAK

Markanın yeni koleksiyonu olan bu yatak kullanıcıya fiziksel özellikleri ve günlük hayat akışına uygun yatağı yaratma imkanı sunuyor. Öncelikle odanıza ve bazanıza uygun bir ölçüyü seçerek işe başlıyorsunuz. Sonrasında farklı sertlik seviyelerine sahip yaylardan size uygun olanı vücut kitle endeksi, boy, kilo gibi fiziksel değişkenlerinize uygun olarak seçerek devam ediyorsunuz. Ve en son günlük hayat aktivite ve rutinlerinize uygun kumaşı seçerek yatak oluşturmanızı tamamlamış oluyorsunuz. Burada kimyasaldan uzak hijyen sağlayan Probiotic Kumaşı, kızılötesi özelliği sayesinde enerji veren Energize kumaşı ya da terleyen bir bünye için mikro yaylar ve TENCEL™ Lyocell&Cairfull kombinasyonunu barındıran Fresh kılıfı tercih edebilirsiniz. “Kendi Uykunuzun Maestrosu Olun” mottosuyla yola çıkan bu ürün kendi yatağınızı oluşturma imkanı sunuyor ve dilerseniz oluşturduğu mini bir anket ile size özel yatağı karşınıza çıkarıyor. Aşağıdaki linkten siz de kendi bilgilerinizi doldurabilir ve size en uygun You Yatağı bulabilirsiniz.

Kendine Uygun Yatağı Bul!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir