Visco

Nature Massage Masaj Özellikli Yatak

Tasarımında yer alan 8 bölgeli masaj sistemi ile sırt, bel, kalça ve baldır bölgelerine masaj yapabilen Nature Massage, ViscoStar’ın rahatlığını masajın konforuyla buluşturur.

Yatak üst yüzeyinde kullanılan Soya Lifli Pamuklu Örme Kumaşı, soyanın bilinen tüm faydalarını yatağınıza getirir. (Soya özünün strese bağlı fiziksel yorgunluğu azaltması, kırışıklık önleme, sindirim sisteminin düzenli çalışması, hazımsızlık ve şişkinliği azalmasına yardımcı olma gibi pek çok faydası vardır.)

Viscostar Adaptive Konfor Katmanı vücudun bel-boyun boşluklarını en iyi şekilde doldurur. Omurganın doğal eğrisine tam uyum sağlayarak vücudun gün içerisindeki doğal duruşunun uyurken de devam etmesini sağlar.

Masaj Mekanizması sırt, bel, kalça ve bacak bölgelerine farklı seviyelerde masaj yapabilen 8 adet bağımsız masaj noktasına sahiptir. Bu özelliğiyle, gün içerisindeki tüm yorgunluğu vücudunuzdan atmanıza yardımcı olur. Zaman ayarlı kumandası vardır.

7Zone Adaptive Destek Katmanı özel kesimi sayesinde vücudun tüm basınç noktalarına tam uyum sağlar. Omurgayı hizalamaya yardımcı olur. Tasarımı sayesinde hava dolaşımını maksimize eder ve uyku için ideal iklimin oluşmasına yardımcı olur.

Yoğunluğu artırılmış bir konfor katmanıdır ve geniş kilo skalasına hitap eder. Bu konfor katmanı sahip olduğu yoğunluğu sayesinde kullanıcısına rahatlatan bir sarma hissi yaşatır.

Kan dolaşımını rahatlatır, istemsiz dönüşleri azaltır. Bir noktasındaki hareket diğer noktada hissedilmez. Eşler birbirilerinin gece boyunca dönüşlerinden etkilenmez.

-Yatak Sertliği: Orta

-Yatak yüksekliği 24 cm’dir(±1 cm).

-Garanti Süresi 2-8 Yıl Limitli Garanti Kapsamındadır.

1 – Viscostar Nature Örme Kumaş
ViscoStar-Adaptive-Konfor-Katmani-9cm
4 – Viscostar Adaptive Konfor Katmanı 
5 – Masaj Mekanizması
6 – 7Zone Adaptive Destek Katmanı

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir