Uncategorized

Sui Sleep Yatak Modelleri

Sui Sleep yatak satın alma deneyimini online’a taşıyor ve piyasadaki daha pahalı yatak daha iyidir algısını kırmak, müşteriyi mağaza mağaza gezme derdinden kurtarmak, yatağın içerisinde kullanılan ham maddeler nedir, ne işe yarar kafa karışıklılığını yaşatmamak için geliştirdiği teknolojisi ile her bir müşterisinin kendi uzmanlığından tek tek faydalanmasına imkan sağlıyor ve her birinin ihtiyaçlarına yönelik kişiye özel yataklar tasarlıyor.

Sui Sleep müşterisinin yatak alma süreci en fazla 3-5 dakikasını alır. Onların mağaza gezme derdi olmaz. Sui Sleep farklı fiyatlarda farklı yatak modelleri sunarak müşterisinin kafasını karıştırmaz, her bireyin ihtiyacına göre özel yatak tasarlar.

Kişiye Özel %100 Lateks Yatak

Tasarlanan her yatak %100 lateks, kişiye özel destek süngeri ve torba yay katmanlarından oluşur.

sizden aldığımız bilgilere göre, size özel üretilecek yatağınızda kullanılan malzemelerin yoğunlukları değişse de kalite ve fiyat hep sabit kalır.

Tek yapmanız gereken yatak ölçünüzü seçip yatağınızı size özel tasarlamak için hazırladığımız 1-2 dakikalık uyku testini çözmek.

Ürün bilgi ve satış sayfası: suisleep.com

Sui Baby & Kid

Yeni doğan döneminden, tüm çocukluk döneminde kullanım için özel olarak tasarlanmış çift taraflı bir bebek / çocuk yatağıdır. Bir tarafı 0 – 12 aylık dönem için, bebeğin kemik gelişimini destekleyecek ve bebek uyku esnasında dönse bile hiç gömülme yaratmayacak sertlikte özel olarak tasarlanmıştır.

Diğer tarafında ise bebeklerin 12 aylık döneminden sonra konforlarına biraz daha düşkün olmaya başladıkları dönemde kullanması için 5 cm’lik %100 lateks bulunmaktadır.

Kauçuk ağacının öz sütünden üretilen lateks, doğal olarak hava alan yapısı sayesinde yatakta ısı regülasyonunu, zonlu yapısı ile büyüme çağındaki çocukların omurga gelişimini destekleyerek gece boyunca vücuda ihtiyacı olan desteği sağlar.

Çocukların terleme ve üşüme sorunlarını engellemek için Sui Baby & Kid özel kumaşı sayesinde nefes alabilen yatakta çocuklar mışıl mışıl uyur 🙂

Yatak yükseklik: 15 cm

Listede olmayan ölçü dışında İstenilen her ölçü ve yükseklikte üretilebilir ve yine 7 iş gününde kargoya teslim edilir.

Ürün bilgi ve satış sayfası: suisleep.com

Sui Yastık

Bir yastık düşün, gece yatağa yattığında, ona sarıldığında yaşadığın o hissi..

Hiç bitmesin istersin, başını yastığa koyduğun an gibi devam etsin sabaha kadar.. Ama çoğu zaman biter… Ya o yastık süner, erir gider başının altından ya da git gide betonlaşır, başını ağrıtır.

Sui Sleep %100 lateks yastık ise o bitmesini istemediğin hissi her gece, geceden sabaha yaşaman için seni bekliyor. Gece başını ilk yastığa koyduğun o tatlı his hiç bitmesin diye Sui Sleep yastığın artık seninle…

  • Boyun bölgesine gece boyunca doğru desteği sağlar. Doğal gözenekli yapısı sayesinde hava alır terletmez. Anti-bakteriyel ve anti-alerjiktir.
  • Geceye nasıl başladıysan, sabah da aynı hisle uyanırsın. Zaman içerisinde yumuşayıp erimez ya da git gide sertleşip yüz/boyun bölgesinde baskı yaratmaz.
  • Yumuşaktır ancak gereğinden fazla gömülme yapmaz, omurganın doğal eğrisinin korunmasını sağlar.
  • Tüm uyku pozisyonları için uygundur.
  • Yumuşak ve orta-yumuşak olmak üzere 2 farklı sertlik derecesi mevcuttur.

Ürün bilgi ve satış sayfası: suisleep.com

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir