Blog

Yatak Kampanyaları

Bu yazımızda, Türkiye’nin önde gelen yatak markalarının güncel yatak kampanyaları paylaşılmıştır.

Yataş

Yataş Yatak Kampanyası

03-31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada herhangi bir ürün grubu seçimi olmaksızın sipariş toplamı 19.900 TL ve üzeri 800 TL, 26.900 TL ve üzeri 2.000 TL, 46.900 TL ve üzeri tutarındaki alışverişlerde 5.000 TL anında kasada indirim uygulayacaktır.

Yataş Yastık, Yorgan ve Alez Kampanyası

Yataş Bedding 03-31 Ekim 2023 tarihleri arasında beyaz ev tekstili ürünlerine ait yastık, yorgan ve alezlerde geçerli kampanya kapsamında seçili ikinci ürün alımlarında en düşük fiyat üzerinden %20 indirim uygulamaktadır.

Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. 

Peşin fiyatına vade farksız 4+5 ay taksit ile ödeme kampanyası, İş Bankası’na ait Maksimum Kart özelinde yapılan alışverişlerde uygulanmaktadır.

Bambi

Güncel olarak iki tane Bambi Yatak Kampanyası vardır.

Yatak Değiştirme Kampanyası

bambi-yatak-kampanyası

10 Ekim 2023 ile 30 Kasım 2023 tarihleri arasında “eski yatağını getir kampanyası” karşılığında hediye çeki verilmektedir. Hediye çeki tutarı, yapılan alışverişteki yatak ve set tutarlarına göre hesaplanmaktadır.

Kampanya seçili modellerin yatak ve set alışverişlerinde geçerlidir. Seçili ürünlerin yatak, baza ve başlık modellerinden farklı ölçülerde bile oluşturulacak setler de, kampanyadan faydalandırılmaktadır. Kampanya da geçerli yatak modelleri; Comfort Balance,  Pinky, Freshcell Prime, Thermic Prime, Bamboo Sleep, Luxia, Thermo Control, Sleepure, Serenty, Clima Naturel, Kapok Naturel, Visco Fresh, Cotton Master, Nirvana, Borjen, Magnasand Therapy, Viscolux,  Comfizone, Biosalt, Latex Master.

Yastık Hediyeli Yatak Kampanyası

bambi-yastık-hediyeli-yatak-kampanyası

El işçiliği ile dokunan dikişleri, özel tuşeli viskon kumaş ile Bambi’nin yeni yatak modeli Latex Master Yatak alanlara 2 adet yastık hediye verilmektedir.

İstikbal

İstikbal, 1  Eylül – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında yatak alan tüketicinin eski yatağını 2.500 TL’ye varan bedelle satın alınacaktır.  Çift kişilik yataklarda 2.500 TL’ye varan, tek kişilik yataklarda 1.500 TL’ye varan indirim uygulanacaktır. Kampanya sadece mağazalarda geçerli olacak olup online satışlarda değiştirme kampanyası kapsam dışıdır. 

İstikbal ayrıca yatak – baza – başlık ürün gruplarında yapılacak alışverişlerde 2. ürüne sepette net %20 indirim uygulamaktadır. 

Not: Yatak kampanyaları birleştirilemiyor.

Bellona

Bellona 01 Eylül – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında Coppertech Cooler Yatak veya Kolajen Linen Yatak yatak modeli ve bazayı birlikte alan tüketicilere bazada %10 ilave indirim uygulamaktadır. (Bellona Yatak B-Sleep mağazalarında geçerlidir.)

bellona-yatak-kampanyası

Lova Yatak

Lova Yatak, 18 Ağustos – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında lovayatak.com sitesinde ve satış noktalarında seçili ürünlerde geçerlidir.

Belirtilen fiyat 90×190 Young Star Yatak, Baza ve Başlık seti için geçerlidir. 

lova-yatak-kampanyası

 

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir