Paket Yay Sistemli

Yatsan Switzerland Yatak Koleksiyonu

yatsan-otel-yatakları

Dünya’nın en iyi otellerinin tercihi olan Switzerland yatakları ile otel konforunu evinize taşıyabilirsiniz.

Switzerland Ailesi‘ndeki yatakların birçok 5 yıldızlı otel tarafından tercih edilmesinin nedeni, her bir yatağın omurganızı olması gerektiği gibi destekleyerek uyku kalitenizi artırmak amacı ile tasarlanmış olmasıdır. Switzerland Ailesi’ndeki yatakların birbirinden (aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz) farklı özellikleri olsa da, her bir yatak, sahip olduğu özel 5 Zone Pocket Yaylı sistemi ile istemsiz dönmeleri aza indiriyor, bel ve boyun gibi vücudun en çok desteğe ihtiyaç duyan kısımlarını olması gerektiği şekilde desteklemektedir.

Yatakların hepsi çift taraflı kullanım özelliği ile yatağın kullanım ömrünü artırıyor.

switzerland-yatak-koleksiyonu

Switzerland Essential Soft

yatsan-switzerland-essential-soft-cift-tarafli-yatak-637919175964899421

27 cm yüksekliğindeki Switzerland Essential Soft, Switzerland yatak ailesinin orta sertlik sunan en yumuşak üyesidir. Bedeninizi saran yapısı ve 5 zone pocket yay sistemi ile vücudunuzu ihtiyaç duyduğu her alandan destekleyerek konforlu bir uyku sağlar.

Switzerland Orijinal

yatsan-switzerland-original-cift-tarafli-yatak

27 cm yüksekliğindeki Switzerland Orijinal, Yatsan sert yatak kategorisinin öne çıkan üyesidir. 5 Zone Pocket yay sistemi sayesinde bedeni ihtiyaç duyduğu 5 temel noktadan destekleyerek yeterli uyku konforu sağlar.

Switzerland Premium

yatsan-switzerland-premium-cift-tarafli-yatak

yatsan-switzerland-yatak-Özellikleri

27 cm yüksekliğindeki Switzerland Premium, içeriğindeki bamboo dolgu, yün ve pamuğun rahatlatıcı etkisi ve doğal bamboo kumaşı ile sert yatak sevenler için ideal konfor sağlar.

Switzerland Premium Plus

yatsan-switzerland-premium-plus-yatak

34 cm yüksekliğindeki Switzerland Premium Plus, lüks otel konforun evinize taşır. Bamboo dolgulu çıkarılabilir ped ile çift taraflı pedli kullanıma uygundur. Yıkanabilir ped özelliğine sahiptir. İçeriğindeki yün ve pamuk birleşimi ise bedeni rahatlatır ve konforlu bir uykuya davet eder.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir