Uncategorized

Bambi Paket Yay Sistemli Yatak Modelleri

En iyi paket yaylı yatak hangisi? Bambi marka paket yay sistemli yatak modelleri listesini hazırladım.

Paket Yay Sistemi Nedir?

Yaylar birbirinden bağımsız torbalar içerisinde pakete yerleştirilir. Bu sayede ses yalıtımı sağlanır. Ayrıca Bağımsız hareket eden yaylar vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasına yardımcı olur. Omurga şeklinin doğru pozisyonda kalması konforlu bir uyku sağlar. Eşler uyku esnasında birbirlerinin hareketlerinden daha az etkilenirler. Paket yay sistemi kısaca hareket rahatlığı sağlar.

Not: Bambi yatak modelleri sıralaması, ürünlerinin kalitesini göstermemektedir.

Umarım Bambi marka paket yaylı seri yatak listesinde yer alan yatak modellerinden birisi sizin için uygun bir modeldir.

Borjen Yatak

Bor Mineral Karışımlı Özel Sünger ve Kumaş BORJEN yatağın kumaşında, Hyper Soft Ekstra Konfor Süngerinin içinde ve omurga destek süngerinde BOR madenin işlemden geçmesinin ardından elde edilen mineraller hassasiyet ve özel yüksek teknolojik işlemler ile uygulanarak, uyku kalitenizi en üst seviyeye taşır.

Magnasand Therapy Yatak

Magnasand Therapy yatağının içinde, eski insanların yüzyıllardır şifa bulduğu manyetik siyah kum bulunmaktadır. Yapısında 20’ye yakın mineral olduğu tespit edilen bu iyileştirici kum, dünyada çok az bölgede bulunmasına rağmen, Karadeniz’in saklı kalmış sahillerinde keşfedildi…

Diğer kumlardan farklı olarak bio enerjiyi düzenleyici ve yaşam fonskiyonlarını dengeleyici etkisi bulunan manyetik siyah kum, minerallerin birleşiminden oluşan taneciklerdir. Manyetik dalgaların dokudan geçmesini sağlayarak, gün içinde maruz kaldığınız teknolojik aygıtların kirliliği, şehir hayatının yıpratıcı koşulları gibi sebeplerle artan manyetik düzensizliği uyku sırasında düzenler.

Vücuttaki onarım mekanizmalarını hareketlendirmesi sayesinde, bağışıklık sistemine saldıran stres, depresyon gibi ruhsal hastalıklara karşı vücudunuz donanımlı hale gelirken, kan dolaşımı düzensizliklerinin yol açtığı fiziksel rahatsızlıkların onarımına yardımcı olur.

Thermo Control Yatak

Thermo Control Yatak Kumaşı dış çevre sıcaklıklarına göre içindeki sıcaklığı ayarlama özelliğine sahiptir. Bu sıcaklık ayarlama özelliği kumaşın yapısında bulunan PCM’ler sayesinde gerçekleştirilir. PCM’ler vücut sıcaklığı yükseldiğinde vücuttan ısıyı alarak serinlik etkisi oluştururlar.

Vücut sıcaklığı düştüğünde üzerlerinde tuttukları ısıyı tekrar ortama yayarak ısıtma etkisini gerçekleştirirler. Böylece kumaş çevresinde sabit sıcaklık mikro-kliması oluştururlar.

Konfor Serin: Thermo Control kumaşlar çift yönlü sıcaklık ayarlama fonksiyonu ile ısı regülasyonu sağlama özelliğine sahiptirler. Sıcaklık dalgalanmasını regüle ederek konfor sağlar.

Cilt Dostu Yatak: Thermo Control kumaşlar sıcaklık dalgalanmasını regüle ederek vücudun ideal sıcaklığının korunmasına yardımcı olurlar. Thermo Control anti-statik özelliğe sahiptir. Gece boyunca sağlanan ideal vücut sıcaklığı kullanıcı konforunu ve uyku kalitesini artırır.

Kadife etkisi: HyperSoft Sünger HyperSoft sünger kuştüyü süngerden daha yumuşak ve yüksek esnekliğe sahip özel bir sünger tipidir. Kolayca beden şeklini almaya yardımcı olmaktadır. Kapitonede kullanılan HyperSoft sünger ile teninize yumuşak bir temas ve kadifemsi bir dokunma hissi amaçlanmıştır.

Relax Mood Yatak

Relax Mood yatağın iki yüzeyinde de Yoğunluğu Arttırılmış Özel HR (High Resilient) Sünger bulunmaktadır. Yatağın bir yüzeyi standardın üzerinde bir sertlikte olup, diğer yüzeyi extra sertliktedir. Sertlik kavramı kişiden kişiye farklılık gösterebildiği için kendinize uygun sertlikteki yüzeyi kullanarak konforlu bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Relax Mood yatak, vücudu uyku sırasında ideal pozisyonda tutarak omurgayı oluşturan eklemlerde aşırı zorlanmayı engeller. Vücudun çıkıntılı kısımlarının üzerinde oluşan yatmaya bağlı basıncı en aza indirir.

Royal Craft Yatak

Özel El İşçilliği, Özel Uyku Kişiye Özel Tasarım

İncelikli el emeğinin, güncel teknoloji ile bütünleştiği Royal Craft, uyku anlayışında yeni bir estetik sunuyor…

Size özel el işçiliği ile dokunan dikişleri, Özel Tuşeli Örme Kumaş ile birleştiğinde zarif ve rahat bir doku yaratırken; teninizle uyumlu yapısı uykuya daha kolay geçiş yapmanıza, dinlenme sürenizi ise kaliteli bir hale getirmenize yardımcı olur.

Nirvana Prime Yatak

Infinity Yatak

Size özel termal konfor.

Mini paket yaylar sayesinde terlemeyi en aza indirgemektedir. Uyku sırasındaki vücut hareketlerinize uyum sağlar. Size yalnızca mışıl mışıl uyumak kalır.

Kapok Life Yatak

Kapok ağacından doğal yollarla elde edilen organik kapok elyafı iyi bir isi tutucudur. Kolay ıslanmayan ve nem kovucu yapısı ile terlemeyi engeller ve yataktaki nemlenmeyi azaltır.

Double Pocket Spring (Çift Paket Yay Sistemi) ile bel, sırt, boyun ve diz bölgenizi destekleyerek vücudun omurga eğrisini korumaya yardımcı olarak çok rahat ve konforlu geçirmenizi sağlar.

Hyper Soft sünger yumuşak ve yüksek esnekliğe sahip özel bir sünger tipidir. Kolayca bedenin şeklini alır ve yumuşak bir temas ve kadifemsi bir dokunma hissi verir. Yatak kalınlığı 34 cm’dir.

Clima Naturel Prime Yatak

Organik pamuğun kullanıldığı tarafı yazlık, organik yünün kullanıldığı tarafı da kışlık yüzeydir.Yatağınızın iki ayrı tarafında farklı dolgu malzemesi kullanılarak vücut ısısını dengelemeye yardımcı olur ve nem oluşumu engeller.

5 bölgeli paket yay sistemi kullanılarak vücudun farklı bölgelerine bağımsız destek sağlar. Yatak yan yüzeyleri örme dekoratif tay tüyü kumaştır, kolayca silinebilir ve temizlenebilir. Kir tutmaz. Yatak kalınlığı 34 cm’dir.

Diamond Yatak

Viskon malzemeden dokunmuştur. Kullanılan viskon yumuşak tuşe ve parlak görünüm sağlamaktadır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Nem alma özelliği pamuktan daha yüksektir. Elyafın narin ve düzgün eğirme özelliğinden dolayı yumuşak bir dokunma hissi elde edilmektedir. Vücuda rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumlu yapısı ile uyku kalitesini arttırır.

3 Bölgeli Paket Yay Sistemi

 

 

Bedenimizdeki ağırlık dağılımının farklı bölgelerde olması nedeniyle bu bölgelerin de farklı oranda desteklenmesine ihtiyaç duymaktadır. Bölgeli paket yay sisteminde destek bölgeleri yayların farklı miktarlarda kullanılması ile sağlanmaktadır. Bu şekilde 3 bölgeli kullanımla vücut baş-ayak kısımlarında farklı sertlik, vücut ortası (basen) kısmında farklı sertlik sağlanmaktadır.

 

 

 

Cotton Master Yatak

Cotton Master’ın kumaşında kullanılan doğal malzemeler ve yatağa nefes aldıran örme teknolojisi sayesinde, kötü kokuların oluşumu engellenir. Double paket yay sistemi, bel, boyun, baş, sırt ve diz bölgelerini destekler.

Sleepure Yatak

Sleepure Yatağın üstündeki Ped, fermuarlı olup, diğer yataklardan farklı olarak çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile sadece rahat ve konforlu bir uyku değil, aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı bir uyku da sunar. Daha hijyenik ve daha rahat bir uyku serüveni için Bambi Yatak.

Fermuarlı Çıkarılabilir Ped

Yatağın üstündeki ped, fermuarlı olup, diğer yataklardan farklı olarak çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile sadece rahat ve konforlu bir uyku değil, aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı bir uyku da sağlar.

Serenity Yatak

Kapitonesinde kullanılan Hyper soft ekstra konfor süngeri ve örme kumaş vücudunuzun şekline daha hızlı uyum sağlayarak istenmeyen dönme hareketlerini azaltmaya yardımcı olurken, paket yay sistemi; bel, sırt, boyun, diz bölgenizi desteklenerek, vücudunuzun doğal omurga eğrisini korur, çok daha rahat ve konforlu uyku sağlar.

Bamboo Sleep Yatak

Bamboo Lifleri

Zerafetin ve dayanıklılığın simgesi Bambu ağacından ilham alan Bambu Sleep, saf uykunun derinliklerine inmenize imkan sağlıyor… Doğanın iyileştirici etkisini barındıran bu büyülü ağacın dalları, yatak odanızda arzuladığınız huzurlu atmosfer ile sizleri buluştururken, kumaşında kullanılan bambu örgü lifleri, yatağınızın nefes almasını sağlamasının yanında vücudunuzdaki nemi çekerek, buharlaşmasına yardımcı olur. Bu sayede size extra uyku konforu sunar.

Thermic Prime Yatak

Uyurken vücut sıcaklığınızı düzenleyen thermal intelligent comfort teknolojisi ile, vücut ve çevre sıcaklığı arttığında sıcaklık geçici olarak depolanır, daha sonra sıcaklık düştüğünde ise yayılır. Ekstra konfor pedi ile omurga desteklenmektedir. Kısmi olarak yaylardan ayrılmış ped tabakası kalın süngerden dolayı daha yumuşak bir zemin hissi verir. Yatağınız size hem yayın dayanıklılığını, hem kalın sünger tabakasının konforunu sunar.

Kuş Tüyü Sünger

Kuş Tüyü kadar yumuşak ve esnek yapısından dolayı, bu özel süngere Kuş Tüyü Sünger adı verilmektedir. Kapitonede kullanılan Kuş Tüyü Sünger ile vücudun temasında yumuşak bir dokunuş hissi amaçlanmaktadır.

Freshcell Prime Yatak

Freshcell prime; Kuştüyü sünger ile vücudun temasında yumuşak bir dokunuş sunar. İki tarafında da aynı malzemelerin kullanımı ile çift yüzünün de kullanılması sağlanmıştır. Bu sayede yatak yönünün çevrilmesi ile daha uzun ömürlü kullanım amaçlanmıştır. Bambi Yatak ile kaliteli uykunun keyfini yıllarca sürün.

Çift Taraflı Kullanım

İki tarafında da aynı malzemelerin kullanımı ile çift yüzünün de kullanılması sağlanmıştır. Bu sayede yatak yönünün çevrilmesi ile daha uzun ömürlü kullanım amaçlanmıştır. Ürünün her yön değişiminde yeni bir yatakta uyuma konforunu hissedeceksiniz.

Kuş Tüyü Sünger

Kuş Tüyü kadar yumuşak ve esnek yapısından dolayı, bu özel süngere Kuş Tüyü Sünger adı verilmektedir. Kapitonede kullanılan Kuş Tüyü Sünger ile vücudun temasında yumuşak bir dokunuş hissi amaçlanmaktadır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir