SUI SLEEP

Doğal Lateks Doa Yatak

doa-yatak-sui-sleep

Türkiye’de ilk ve tek! Tamamı %100 doğal lateksten üretilen; FSC Sertifikalı, sağlıklı, dayanıklı, rahat ve doğa dostu, organik blok lateks yatak.

Üstelik yatağın sağ ve solunu konfor beklentilerinize göre ayrı ayrı seçebilirsiniz.

Münih Ergonomi Enstitüsü ile birlikte tasarlanmış 7 zonun her biri vücudun farklı bölgelerine doğru desteği sağlar. Zonlar sayesinde yan yatanlarda omurga eğrisinin düzlüğü sağlanırken, sırt ve yüzüstü yatanlarda omurganın doğal eğrisi korunarak, bel bölgesi sıkışma hissi olmadan desteklenir.

Her aşamasında doğaya, insana saygı duyarak üretilen FSC Sertifikalı %100 doğal lateks, hipoalerjenik ve mantar önleyicidir. Aynı zamanda doğada çözünebilir.

Doğal ve Sade

Hipoalerjenik yapısıyla, %100 doğal lateksten üretilen, vücudunuzun baskı bölgelerine göre 7 zonlu olarak tasarlanan, her uyku pozisyonunu destekleyen blok lateks yatağımız uykunun en sade ve doğal halini sunar.

doa-yatak-fermuarli-yatak

Yumuşacık yapıya sahip, organik pamuktan üretilen yatak kılıfımız yatakta ısı dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Çamaşır makinasında yıkanabilir.

Mükemmel Havalandırma

Lateks doğal yapısı, açık hücreli oluşu yatağın mükemmel havalanmasına imkan tanır. Uyku esnasında her hareket, yatağın havalanmasına dolayısıyla ideal sıcaklıkta uyumanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi ve satın almak için Doa Yatak

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir