SUI SLEEP

Kişiye Özel Üretilen Uniq Yatak

kisiye-ozel-yatak

Sipariş üzerine kişiye özel üretilen, %100 doğal lateks katmanlı ilk ve tek yatak!

Suisleep.com adresinde yer alan, Uyku Testi aracılığıyla Uniq Yatak uyku alışkanlıklarınıza göre, sipariş üzerine kişiye özel olarak üretilir.

Sui Sleep Uyku Testi sayesinde, farklı beklenti ve ihtiyacı olan çiftlere, yataklarının sağını ve solunu farklı tasarlayıp aynı yatakta kişiye özel çözümler sunabiliyoruz.

Uniq Yatağın en üst katmanında 5 cm yüksekliğinde, FSC Sertifikalı %100 doğal lateks yer alır. Doğal lateks katman vücudunuzun kıvrımlarını doldurur, bedeninizi nazikçe destekler. Böylece çok daha hafif bir his ile uykuya dalar, çok daha enerjik uyanırsınız.

Kişiye Özel Tasarım

Uniq, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda, vücut tipiniz ve uyku alışkanlıklarınıza göre sipariş üzerine üretilir. Böylece yatağınız ihtiyacınız olan desteği ve aradığınız konforu sağlar.

Hibrit Konforu

Torba yay sistemi ile desteklenen doğal lateks katman ile yatağınızın sertliği derin uykuyu destekleyici şekilde optimize edilir. Yatağın aktif yapısı sayesinde uykunuz bölünmez, dinlenmiş olarak uyanırsınız. Birbirinden bağımsız olarak paketlenen yay sistemi bölgesel baskıyı azaltır aynı zamanda partnerinizin hareketlerini hissetmeden kesintisiz uyumanızı sağlar.

Daha fazla bilgi ve satın almak için Uniq Yatak

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir