SUI SLEEP

%100 Doğal Lateks Twist Bebek & Çocuk Yatağı

Sui-sleep-cocuk-yatagi

Yenidoğan döneminden çocukluk dönemine, her dönemin ihtiyaçları en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan, yatağın en üst katmanında 5 cm yüksekliğinde %100 doğal lateks kullanılan bebek & çocuk yatağı.

Çift taraflı kullanıma sahip Twist Yatak

Yenidoğan Yüzeyi (0-12 AY)

0-12 aylık dönemde üste gelecek şekilde kullanılan sert, gömülme yapmayan yapıya sahip güvenli yenidoğan yüzeyi, 12 aydan itibaren taşıyıcı katmana dönüşerek yatağın uzun yıllar kullanılmasına imkan tanır.

%100 Doğal Lateks Yüzey (12 AY+)

12 aydan itibaren üste gelecek şekilde kullanılmaya başlanan %100 doğal lateks yüzey çocuğunuzun gelişim sürecinde omurgası için ideal desteği sağlarken doğal yapısı sayesinde yatakta ısı dengesinin sağlanmasına yardımcı olur.

TWIST YATAK ALANLAR NEDEN ÇOK MUTLU?

Kesintisiz Uykuda Artış

Twist, büyümenin her evresinde çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve omurga gelişimini destekleyecek yapıya sahiptir. Doğal lateksin açık hücreli yapısı ve yıkanabilir pamuklu kılıfı ile terleme şikayetlerini en aza indirir. İdeal ısı ve rahatlıkta uyuyan çocukların kesintisiz uyku sürelerinde artış gözlemlenir.

Ebeveyn Kullanımına Uygun

Twist yatağımız, sizleri de düşünerek çocuğunuzla keyifli zaman geçirebilmeniz ve yanında rahatça uyuyabilmeniz için tasarlandı. Yatağın ergonomik tasarımı sayesinde bebeğiniz uykuya daldığında, onu uyandırmadan rahatça yanından kalkabileceksiniz.

– Her ölçü ve şekilde üretilir. En geç 1 haftada teslim edilir.

– 5 cm yüksekliğinde %100 doğal lateks kullanılır.

– Su bazlı, solvent içermeyen yapıştırıcı kullanılır. (Su bazlı yapıştırıcıların çoğu solvent içerir. Hepimizin sağlığı için su bazlı aynı zamanda solvent içermeyen yapıştırıcı kullanan yatakları tercih etmelisiniz)

Daha fazla bilgi ve satın almak için TWIST BEBEK & ÇOCUK YATAĞI

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir