Visco

Uykucu Elite Pillow Top Visco Pedli Yatak

Uykucu Elite Pillow Top Visco Pedli Yatak Diaomond Pocket Yay sistemi ile Visco konfor katmanı bir arada kullanılarak tasarlandı. Farklı keseler içerisine yerleştirilmiş pocket yaylar (paket yaylar) sayesinde farklı kilo, boy ve uyku pozisyonuna sahip eşler birbirlerinin dönüşlerinden etkilenmez. Uyku süresince mükemmel omurga desteği sunar. Visco katman ise vücudunuzun yatağa uyguladığı baskıyı emer ve yatağın geneline dağıtır.

Yatağın kumaşında kullanılan Aloe Vera içeriğindeki aminoasitler ile cildin kendi kendini yenilemesine yardımcı olur, rahatlatıcı ve dinlendirici bir uyku ortamı sunar.

Ekstra esneklik ve masaj hissi vermesi için yatağa eklenen özel kesim yatak pedi yatağın ortopedik özelliğini arttırır. Vücudun ağırlığını destekler ve sabah dinç uyanmanıza katkı sağlar. Yatak pedi içerisinde kullanılan pamuk nem dengesini ayarlar. Terlemeye bağlı uyku bölünmelerini azaltır.

Uykucu Elite Pillow yatak tek taraflı kullanılmaktadır. Dayanıklı iç malzemesiyle size uzun yıllar kolay kullanım sunar.

Yatak Sertlik Derecesi: Orta

Uykucu Elit Pillow Top Kimler İçin Uygun?

-Yatak çevirme telaşı ile uğraşmak istemeyen,

-Sırt, bel, omurga gibi gövde bölgesindeki ağrılardan şikayetçi,

-Uykuda cilt yenilenmesine önem veren,

-Uzun yıllar kullanabileceği yatağı arayanlar için uygundur.


Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir